ZLODZIEJ

ZLODZIEJ

02/27/2016  ~  7:30 to 9:30 PM

Doors:  6:30  ~  All Ages Welcome

Copernicus Center Bilety<< $69- $45
Zlodziej, Cezary Zak, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Renata Dancewicz, Rafal Krolikowski, Spektakl, 02/27/2016, komedi, Polskie Wydarzenia, Chicago, Copernicus Center

[+ DOMA]

 

Komedia “Zlodziej”, jaka beda mogli Panstwo zobaczyc to najwiekszy komediowy przeboj polskich scen teatralnych. Mnostwo humoru i gwarancja pelnej satysfakcji zapewni gwiazdorska obsada: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota, Jacek Braciak.

“Złodziej”to świetna zabawa, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.
To komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.

Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją – psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami.

Wartka akcja, wypełniona groteskowymi sytuacjami i poczuciem humoru, nie znuży. Każda postać w sztuce ma tutaj swoje pięć minut, które wzbudzają dla niej maksymalne zainteresowanie widowni. Każda ma zagwarantowane własne miejsce w kryminalnej intrydze.W zamyśle reżysera Cezarego Żaka spektakl został zrealizowany nie tyle jako komedia do zabawy, chichrania, co jako sztuka refleksyjna, dająca także okazję do myślenia. Tymczasem zaproponowany spektakl zagrany jest w staromodnej konwencji, reżyser pokazał tradycyjne przedstawienie zbudowane według schematów z powieści detektywistycznych i szpiegowskich. Zachowano przy tym stylistykę typową dla teatru farsowego. Najmocniejszą stroną sztuki jest wartki, wciąż czymś zaskakujący dialog. Chappell na koniec zachował rozwiązanie przez nikogo nawet nie przeczuwane i bardzo zaskakujace. Tak czy owak jest to po prostu sztuka, która potrafi rozbawić cala widownie. I widać, że nikt tu nie pracuje na pół gwizdka, a bardzo lubimy odprężyć się po pracy i zmęczeniu, a dobra komedia to jeden z lepszych na to sposobów. Mozna smialo stwierdzic, ze to komedia wszechczasow.

NAZWISKA ARTYSTÓW:  Cezary Zak, Izabela Kuna, Renata Dancewicz, Rafal Krolikowski, Jacek Braciak.

PRODUCENT: Top Artist Agency topartistagency.com
Copernicus Center, Copernicus Center parking, Chicago, Copernicus Center Directions, Parking, directions

Directions  &  Parking Map

 

See All Upcoming Events → Event Page

 

Venue Rental Spaces → Here

.......

 
Chicago wedding venues, venue rental in Chicago, venue rental in North Chicago, Copernicus Center venue rental Advertise on website, Copernicus Center, website advertising Theatre, theatre rental, theatre venues, chicago Copernicus Center
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.