ZLODZIEJ

ZLODZIEJ

02/27/2016  ~  7:30 to 9:30 PM

Doors:  6:30  ~  All Ages Welcome

Copernicus Center Bilety<< $69- $45
Zlodziej, Cezary Zak, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Renata Dancewicz, Rafal Krolikowski, Spektakl, 02/27/2016, komedi, Polskie Wydarzenia, Chicago, Copernicus Center

[+ DOMA]

 

Komedia “Zlodziej”, jaka beda mogli Panstwo zobaczyc to najwiekszy komediowy przeboj polskich scen teatralnych. Mnostwo humoru i gwarancja pelnej satysfakcji zapewni gwiazdorska obsada: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota, Jacek Braciak.

“Złodziej”to świetna zabawa, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.
To komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.

Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją – psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami.

Wartka akcja, wypełniona groteskowymi sytuacjami i poczuciem humoru, nie znuży. Każda postać w sztuce ma tutaj swoje pięć minut, które wzbudzają dla niej maksymalne zainteresowanie widowni. Każda ma zagwarantowane własne miejsce w kryminalnej intrydze.W zamyśle reżysera Cezarego Żaka spektakl został zrealizowany nie tyle jako komedia do zabawy, chichrania, co jako sztuka refleksyjna, dająca także okazję do myślenia. Tymczasem zaproponowany spektakl zagrany jest w staromodnej konwencji, reżyser pokazał tradycyjne przedstawienie zbudowane według schematów z powieści detektywistycznych i szpiegowskich. Zachowano przy tym stylistykę typową dla teatru farsowego. Najmocniejszą stroną sztuki jest wartki, wciąż czymś zaskakujący dialog. Chappell na koniec zachował rozwiązanie przez nikogo nawet nie przeczuwane i bardzo zaskakujace. Tak czy owak jest to po prostu sztuka, która potrafi rozbawić cala widownie. I widać, że nikt tu nie pracuje na pół gwizdka, a bardzo lubimy odprężyć się po pracy i zmęczeniu, a dobra komedia to jeden z lepszych na to sposobów. Mozna smialo stwierdzic, ze to komedia wszechczasow.

NAZWISKA ARTYSTÓW:  Cezary Zak, Izabela Kuna, Renata Dancewicz, Rafal Krolikowski, Jacek Braciak.

PRODUCENT: Top Artist Agency topartistagency.com
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.