Klimakterium i juz

Klimakterium … i już

02/18/2017  → 7 – 9:30 pm  ←  Doors:  6 pm  ~  All Ages Event

Klimakterium, klimakterium i juz, klimakterium w chicago, klimakterium i juz w chicago, komedia, elzbieta jodlowska w chicago, grazyna zielinska w chicago, polski teatr w chicago, kulturka.us, Klimakterium i już, Polskie wydarzenia w Chicago, Polskie Wydarzenia, imprezy w Chicago, Copernicus Center, Chicago, Bilety, 02/18/2017

← Kup Bilety Tutaj, $50 – $65

lub DOMA, POLAMER, KSIEGARNIE: D&Z, Quo Vadis, Wrona

 

NAJWIEKSZY POLSKI HIT TEATRALNY Z WIZYTA W CHICAGO!
PONAD 2,000 ZAGRANYCH PRZEDSTAWIEN!

Klimakterium, klimakterium i juz, klimakterium w chicago, klimakterium i juz w chicago, komedia, elzbieta jodlowska w chicago, grazyna zielinska w chicago, polski teatr w chicago, kulturka.us, Klimakterium i już, Polskie wydarzenia w Chicago, Polskie Wydarzenia, imprezy w Chicago, Copernicus Center, Chicago, Bilety, 02/18/2017Super hit Elżbiety Jodłowskiej! Przedstawienie pomiędzy kabaretem, musicalem i farsą, w ktorym cztery wspaniałe aktorki, cztery tygrysice w menopauzie, opowiadają i śpiewają o tym, co nie ominie żadnej z Pań i co jest nieuchronne. I, jak się okazuje, ani wstydliwe, ani takie straszne.

Inspiracją do powstania spektaklu był broadwayowski musical “Menopause The Musical”. Obejrzały go miliony widzów w kilkunastu krajach. Na szczęście – dzięki Elżbiecie Jodłowskiej – ten popularny temat trafił też do Polski.

“Klimakterium… i już” to teatralny, ale też socjologiczny fenomen. Od dnia premiery zagrano ponad 2,000 przedstawień, a liczba ta rośnie z dnia na dzień, bo “Klimakterium” grane jest niemal każdego dnia, w różnych miastach Polski! 3 obsady przemierzają codziennie tysiące kilometrów w kraju, spektakl wystawiono też, i to niejednokrotnie, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, na Ukrainie, Szwecji i Niemczech. Jego popularność nie maleje – mimo braku recenzji, promocji i gwiazdek w repertuarze. Krytycy nie wiedzą, co o tym myśleć, a to sie kręci samo…

Na scenie zobaczymy aktorki o ogromnym potencjale komediowym, będące z cala pewnością magnesem dla publiczności. Chociaż nie podoba im sie własne odbicie w lustrze, będą podkreślać, że drzemią w nich jeszcze tygrysice i nie zatrzyma ich juz nikt. “Klimakterium… i już” to sympatyczne przedstawienie, na którym i mężczyźni będą mieli okazję się pośmiać – także z samych siebie.

A oto co o spektaklu mówią same Panie:

“Super ! Super spektakl polecam! Jeżeli to prawda , że śmiech przedłuża życie to będę żyła i żyła”. Grażyna (Wrocław)

“Na spektakl jechałam 350 km ale było warto!!! Uśmiałam się do łez… Panie grające w spektaklu rozbiły system…Jestem zachwycona.” Katarzyna (Buk k.Poznania)

“Cieszę się, że jestem kobietą i że będę przechodzić klimakterium Dziękuję Paniom za świetną zabawę, rewelacyjną grę aktorską i humor”.
Ewa (Warszawa)

Artysci Elżbieta Jodłowska, Grażyna Zielińska, Małgorzata Gadecka, Ewa Cichocka

Klimakterium i juz:   Website  ~  Facebook

EVENT PRODUCER:   www.kulturka.us  Contact Inf: 773-415-4910

 

 

“JOIN” the Facebook Event HERE

 

 

 
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.