KLIMAKTERIUM 2 czyli Menopauzy Szał

KLIMAKTERIUM 2 czyli Menopauzy Szał

2/07/2015

Event:  7 to 9 pm ~~ Doors:  6 pm ~~ This event is 12 and over

Bilety, Copernicus Center Tickets

 

BILETY $60, $55, $50

 

klimakterium 2, teatr w chicago, spektakl teatralny klimakterium, klimakterium, copernicus center, klimakterium w chicago, klimkaterium 2 w chicago, komedia, spektakl komediowy, kabaret, kabaret w chicago, kulturka, kulturka.us, bileciki.us, bileciki“KLIMAKTERIUM 2 czyli Menopauzy Szał”
Wydawało nam się, że o klimakterium powiedziano już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! “Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek najbardziej popularnego spektaklu w Polsce.

Inspiracją do powstania spektaklu był broadwayowski musical “Menopause The Musical”. Obejrzały go miliony widzów w kilkunastu krajach. Na szczęście – dzięki Elżbiecie Jodłowskiej – ten popularny temat trafił też do Polski.

Spektakularny sukces pierwszej części – “Klimakterium… i już” został nazwany teatralnym i socjologicznym fenomenem. Od dnia premiery zagrano 1,845 przedstawień, a liczba ta rośnie z dnia na dzień, bo “Klimakterium” grane jest niemal każdego dnia, w różnych miastach Polski! 3 obsady przemierzają codziennie tysiące kilometrów w kraju, spektakl wystawiono też, i to niejednokrotnie, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, na Ukrainie, Szwecji i Niemczech. Popularność jego kontynuacji nie maleje – “Klimakterium 2”, którego premiera miała miejsce zaledwie 8 miesięcy temu, zagrano już 300 razy!

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

klimakterium 2, teatr w chicago, Elżbieta Jodłowska, Joanna Jeżewska, Grażyna Zielińska, Małgorzata GadeckaW spektaklu wystąpią:

Pamela: Elżbieta Jodłowska, 
Malina: Elzbieta Panas
, Zosia: Grażyna Zielińska, 
Angela: Małgorzata Gadecka

Event Producer:  Kulturka US

Klimakterium Facebook 

Klimakterium Website

Please Support our Advertisers – click a box
Venue RentalAward winning book | Postcards from Poland | PoetryCopernicus Insurance | Chicago | Travel insurance | health insurance
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.