ZENON LASKOWIK Z KABARECIARNIĄ

ZENON LASKOWIK Z KABARECIARNIĄ

” W BLASKU JUBILEUSZU “

11/14/2015 ~~ 14 listopad ~~ 7:00 PM

Doors Open: 6:00 PM11/14/2015, 14/11/2015, Adrianna Biedrzyńska, bilety na kabaret, chicago kabaret, grzegorz tomczak, Jacek Fedorowicz, Kabareciarnia, Kabaret, kabaret w Chicago, laskowik w chicago, najlepsze skecze laskowika, polski kabaret, polski kabaret w chicago, polski kabaret w usa, polskie wydarzenia, chicago, w blasku jubileuszu, zenon laskowik, zenon laskowik w blasku jubileuszu, wydarzenia, Copernicus Center

Copernicus Center Tickets

 

$50  –  $60

Bilety również dostępne na stronach
oraz w biurach Polamer, Doma, w Księgarniach D&Z i Quo Vadis

 

Zenon Laskowik – polski satyryk, aktor, artysta kabaretowy, twórca najbardziej znanego w czasach PRL-u kabaretu “Tey” w Poznaniu, od 2005 roku dyrektor artystyczny Platformy Artystycznej O.B.O.R.A. Legenda i mistrz kabaretu, twórca wielu niezapomnianych kreacji scenicznych, uwielbiany przez widzów.

Zenon Laskowik przez wielu uważany jest za najlepszego polskiego kabareciarza, potrafi bez większego wysiłku rozbawić publiczność – ma naturalny talent aktorski. Największą sławę przyniósł mu kabaret “Tey”, który założył wraz z Krzysztofem Jaślarem i Aleksandrem Gołębiowskim. Jego najpopularniejszymi członkami byli Bohdan Smoleń, Rudi Schuberth i Janusz Rewiński. Kilka lat po rozpadzie “Tey”, na początku lat 90-tych, porzucił scenę i został listonoszem w Poznaniu. Powrócił na estradę w 2013 roku w spektaklu kabaretowym Platformy Artystycznej O.B.O.R.A. – “Niespodziewane powroty czyli twórzmy klimacik”.  Od tamtej pory powstały programy “O’pyra za 3 grosze plus VAT”, “Co się dzieje, co się dzieje”, “Tego jeszcze nie było”, “Laskowik & Malicki” i “Chity dla Prosperity”. Laskowik założył też “Kabareciarnię”, z którą występował wraz z “Filharmonią Dowcipu” Waldemara Malickiego. Teraz na scenach polskich i zagranicznych przedstawia swój program “W blasku jubileuszu”.

Najnowszy program “W blasku jubileuszu przynosi najlepsze skecze, scenki i piosenki z wymienionych spektakli specjalnie wybrane przez twórców na tę okazję.

W programie wystąpi Zenon Laskowik ze swoją Kabareciarnią w składzie: Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska oraz Grzegorz Tomczak. Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny Promile pod kierownictwem Michała Rukszy.

Spektakl W blasku jubileuszu to 2 i pół godziny wyśmienitej zabawy w najlepszym wydaniu!


“JOIN” the Facebook Event HERE

NAZWISKA ARTYSTÓW

ZENON LASKOWIK ~ JACEK FEDOROWICZ ~ ADRIANNA BIEDRZYNSKA ~ GRZEGORZ TOMCZAK ~ ZESPÓŁ PROMILE

Zenon Laskowik Facebook

https://www.youtube.com/watch?v=moE4Cxg-iMY&index=8&list=RD9Jywdzvusm8https://www.youtube.com/watch?v=nMIEc7H_sDU

Sharing Link:  http://bit.ly/Zenon-Laskowik
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA

 

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.