Tydzien Nie Dluzej

“Tydzien Nie Dluzej” ~ Teatr Kwadrat

► Sunday, 03/31/2019  –  4 PM –  6 PM

 DOORS OPEN:    3 PM –  Ages 16 & over

Tydzien Nie Dluzej, Teatr Kwadrat, Komedia, Polska Komedia, Wydarzenia, Polskie wydarzenia, imprezy w chicago, Tydzien Nie Dluzej bilety, Copernicus Center Chicago, 3/31/2019

▲ Kup Tutaj

 

Tickets: $50 – $80
← Kup tutaj lub mojbilet.com i DOMA

↓ ↓ ↓

Tydzien Nie Dluzej, Teatr Kwadrat, Komedia, Polska Komedia, Wydarzenia, Polskie wydarzenia, imprezy w chicago, Tydzien Nie Dluzej bilety, Copernicus Center Chicago, 3/31/2019

Join Event

 „Tydzień, nie dłużej …” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość… Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość…?

Tydzien Nie Dluzej, Teatr Kwadrat, Komedia, Polska Komedia, Wydarzenia, Polskie wydarzenia, imprezy w chicago, Tydzien Nie Dluzej bilety, Copernicus Center Chicago, 3/31/2019Informacje o wydajności:

ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną… Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i… nieodwracalną?

Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni… PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.

Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego… no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad?

“Tydzień, nie dłużej” ~ Teatr Kwadrat Cast:

Paul – Andrzej Nejman
Sophie – Anna Cieślak
Marc – Paweł Małaszyński
Autor: Clément Michel
Tłumaczenie: Irma Helt
Reżyseria: Marcin Sławiński
Scenografia: Maciej Chojnacki
Kostiumy: Maciej Chojnacki
Asystent reżysera: Andrzej Nejman
Producent: Małgorzata Nejman

Teatr Kwadrat Facebook


“Tydzień, nie dłużej” PRODUCER / PROMOTER:

AN HOLDING GROUP    –   Contact Info:  773-818-5606

Event Sponsor:   

WIADOMOSCI.COM


 
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.