TAJEMNICE BIBLII I STAROŻYTNOŚCI

TAJEMNICE BIBLII I STAROŻYTNOŚCI

Czy Biblia jest wiarygodna w świetle wypełnionych proroctw i odkryć archeologicznych?

maj 12, 13, 14, 15:  7:00 pm (Room D)

Tajemnice BiblII Maj 11-15
Biblia albo inaczej Pismo Święte to unikalny dokument. Powstawała na przestrzeni piętnastu wieków, pisana na trzech kontynentach przez około czterdziestu pisarzy. Mimo tak wielkiej różnorodności zachowuje zadziwiającą spójność kierunku jej treści.
Na przestrzeni wieków była przedmiotem licznych ataków, których celem było albo fizyczne zniszczenie jej kopii, albo kompletne zdyskredytowanie i ośmieszenie jej treści. Pomimo tych zabiegów jest wciąż najpopularniejszą Księgą świata.
Dlaczego jest tak popularna? Jak jej starożytna treść dotarła do naszych czasów? Czy można ufać w to, co jest w niej zapisane? Nasz program odpowie na te i wiele innych pytań. Zapraszamy!
Prowadzący wykłady dr Alfred Palla jest pisarzem, historykiem, biblistą i podróżnikiem. Niektóre z napisanych przez niego książek to: Sekrety Biblii, Skarby Świątyni, Mądrości Starożytnych, Całun Turyński – wielka historia, czy wielka mistyfikacja?
Program dla całej rodziny

 

♥The Copernicus Foundation is proud to provide underwriting through the use of the Copernicus Center facilities for this event.♥

 

 

 

 

Please Support our Advertisers – click a box 
Venue RentalAward winning bookAD - Your ad here button

Sharing Info
TAJEMNICE BIBLII I STAROŻYTNOŚCI, May 11-15, 2014, 6:30pm  i  7pm

Bilety: Wstep Wolny 
Copernicus Center, 5216 W Lawrence Ave, Chicago >>
https://copernicuscenter.org/tajemnice-biblii-i-starozytnosci/

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.