Poznaj Prawdę i badź wolny

Poznaj Prawdę i badź wolny… żyj bez ograniczeń – już teraz

8/14/2016 → 1 pm → King’s Hall →  Doors: 1 pm →  16 years & up

Tickets:  $65  Click HERE

(Tickets for this event are NOT available via the Copernicus Center Box Office)

O WYKŁADZIE:14 sierpien 2016, Chicago, Copernicus Center, polskie wydarzenia w chicago, Poznaj Prawde i badz wolny, Rozwoj Duchowy, Wanda Pratnicka, Wydarzenia, żyj bez ograniczeń teraz, Poznaj Prawdę i badź wolny

Większość z nas nosi w sobie błędne przekonania, które są przyczyną cierpienia, chorób, niepowodzeń lub kłopotów finansowych. Źródeł błędnych przekonań może być wiele: rodzina, środowisko, szkoła, religia itp. Podczas wykładu Wanda Prątnicka przedstawi Twoje codzienne życie z szerszej perspektywy i na tle tej wiedzy umożliwi Ci uwolnienie się od wszystkich jego pozorów, czy iluzji, które do tej pory za życie uważałeś. Znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania, efektem czego Twoja wędrówka przez życie stanie się lżejsza i bardziej owocna.

Kim naprawdę jesteś? Czym jest dusza? Jak rodzą się pragnienia duszy? Jak wybrałeś rodziców?
Czym jest życie? Jaki jest cel życia? Jakie są nasze lekcje? Czy musimy doświadczać cierpienia?
Jak wpływają na nasze życie myśli i przekonania? Jak przekonania wpływają na nasze ciało? Czy musimy się starzeć? Jaki nosisz obraz o sobie?
Jesteś chory? Jak uzdrowić siebie? Jak zadbać o ciężko chorego i pomóc mu wyzdrowieć z każdej choroby?
Czy w ogóle musimy umierać? Czym jest śmierć? Co dzieje się w momencie śmierci i po niej? Jak przygotować się do śmierci? Jak patrzą na śmierć dzieci? Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby?
Czy istnieje reinkarnacja? Dlaczego nie pamiętamy poprzednich wcieleń?
Co to jest egzorcyzm? Jak rozpoczęła się moja przygoda z egzorcyzmami? Skąd posiadam zdolności parapsychiczne i w jaki sposób potrafię pomóc na odległość?

Podczas wykładu będzie możliwość zadawania pytań pani Wandzie.

Wanda Prątnicka – jest magistrem psychologii, parapsychologiem, autorka książek i uzdrowicielką. Podczas swojej 40-to letniej praktyki pomogła kilkudziesięciu tysiącom klientów na całym swiecie. Jej pierwsza ksiażka zyskała status bestsellera w Polsce i została przetłumaczona na wiele jezyków.


Wanda Prątnicka Website –  Facebook

Event Producer & contact info:  Wanda Prątnicka, 914-662-9763

 

 

“JOIN” the Facebook Event HERE

 
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA

 

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.