Kopciuszek 3-30-14

KOPCIUSZEK czyli jak zostac krolewna

03/30/2014

Doors: 2pm ~~  Show: 3 – 5pm  ~~ All ages Welcome

Copernicus Center Tickets
BILETY $15

 

Agata Paleczny i Warsztaty Teatralne Little Stars zapraszaja na Miedzynarodowy Dzien Teatru z musicalem “Kopciuszek, czyli jak zostac krolewna.”


Kopciuszek Copernicus Center ChicagoPelen humoru , dowcipny tekst zachwyca dzieci i doroslych. Znakomita muzyka , cudowne kostiumy i uklady taneczne zabieraja widza w prawdziwie bajkowy, kolorowy swiat, gdzie spelniaja sie marzenia! Wrzesniowa premiera zostala znakomicie oceniona przez zarowno przez publicznosc jak i chicagowskie media.

“ (… ) Teatr Agaty Paleczny , znany juz w Chicago, tym razem sięgnął po klasykę, ale w zupełnie nowej wersji. „Kopciuszek,czyli jak zostać królewną” został napisany przez Piotra Kukułę , podobnie zresztą jak wszystkie poprzednie scenariusze. Świetnie wkomponowana w fabułę muzyka, zarówno ta znana jak i specjalnie do spektaklu napisana, upiększona znakomitą choreografią , dawała całości dynamikę i wprowadzała zmianę nastrojów przez rożnorodność gatunków. Dopracowane w każdym szczególe kostiumy zapierały dech i przenosiły publiczność w odległe nam epoki. Sprawność wokalna aktorów, scenografia i nawet elementy szermierki dopełniały znakomicie całość. (…)
Energia, radość i zapał, które widoczne byly na scenie udzieliły się i publiczności,która pełna podziwu wyczekiwała momentu kiedy wreszcie Kopciuszek znajdzie się w objęciach królewicza… i się nie zawiodła !!!
A my doczekaliśmy się prawdziwego TEATRU, w którym bawią się świetnie i dzieci i dorośli !!! Wielkie BRAWA dla twórców i organizatorów !!! Grajcie dla NAS , PROSIMY i CZEKAMY !!! “- fragment recenzji, która ukazała się po premeirze spektaklu 15 września 2013 r. w tygodniku “Chicago Rewia”

Występują

Kopciuszek copernicus center Chicago

Andrzej Krukowski, Agata Paleczny,Emilia Wójciak, Jakub Nowak, Aga Sarrafian, Agnieszka Lubowicki, Liliana Totten, Agnieszka Wiosna, Kasia Szwedo, Izabela Rogoziewicz,Sara Hachaj, Marzena Liskowicz, Kasia Żytkiewicz,Aldona Olchowska, Edyta Wydmański, Urszula Bagiński, Joanna Pawlina,Marzena Pol, Jacek Pawlina, Scenariusz-Piotr Kukuła,choreografia – Marzena Pol, kostiumy -Marylka Pawlina, muzyka- Agata Paleczny ,Asia Pawlina, Marek Lichota oraz utwory znane, scenografia – Robert Wójciak, Jerzy Hryszko, Piotr Kukuła

Info i rezerwacje:  773-888-5108

 

Warsztaty Teatraine Website ~~  Facebook Page ~~  Agata Paleczny Facebook

BILETY:  polskie księgarnie, www.bilety.com, www.copernicustickets.com

Event Producer:  Agata Paleczny i “Warsztaty Teatralne Little Stars”

♥The Copernicus Foundation is proud to provide underwriting through the use of the Copernicus Center facilities for this event.♥

 

KOPCIUSZEK czyli jak zostac krolewna, March 30, 2014, 7pm
Copernicus Center, 5216 W Lawrence Ave, Chicago –;
https://copernicuscenter.org/kopciuszek-3-30-14/

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.