Copernicus Center HappeningsContentment under the STARS

Kombii i IRA

KOMBII i IRA – “2 w 1” Tour 2020

► DATE: POSTPONED – TBA

Z przykrością informujemy, ze koncert zespołów: IRA oraz Kombii nie odbędzie się w planowanym terminie.

Oto informacja od organizatorów koncertu:

“Z powodu zaistniałej sytuacji koncert nie zostaje odwołany, tylko przeniesiony. Kolejna data koncertu zostanie podana najszybciej jak będzie to możliwe. Odnośnie warunków zakupu i zwrotu biletów, wszystkie informacje są na stronie organizatora www.bilecik24.com w sekcji Terms and conditions.  

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że ta sytuacja szybko się zakończy i wszyscy pozostaną w dobrym zdrowiu. Tego życzymy Wam, jak i sobie”. 

RAM Events/ Polskie Koncerty 773 512 6826 | [email protected]

 


► DATE:  03/20/20  •  TIME:   8 pm to  12 am

• DOORS OPEN:  7 pm  –  All ages welcome

 Copernicus Center, Kombii i IRA bilety

▲ OFF SALE

 

Tickets: $60 – $120 (Informacje o VIP poniżej ▼)

↓ ↓ ↓

Kombii i IRA Facebook Event

Join Event

Legendy polskiej muzyki rockowej na koncercie w Chicago! Już 20 marca wystąpią dla Was zespoły KOMBII i IRA.

Kombii i IRAIRA to polski zespół rockowy, jeden z najpopularniejszych i najbardziej “kasowych” polskich zespołów lat 90., mający na koncie trzy złote płyty i jedną platynową. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.

W 1996 roku, po wydaniu płyty „Ogrody”, z zespołu odszedł gitarzysta i współzałożyciel, Kuba Płucisz, a kilka miesięcy później IRA zawiesiła działalność.

Po 7 latach przerwy grupa wróciła na scenę. W 2003 roku IRA obchodziła 15-lecie istnienia. Z tej okazji, w Amfiteatrze w Radomiu odbył się wielki koncert jubileuszowy, który zgromadził blisko 7 000 fanów! Rok 2003 przyniósł też zmiany personalne w szeregach zespołu. Do składu dołączyli gitarzyści Marcin Bracichowicz, Maciej Gładysz oraz Sebastian Piekarek.

W maju 2016 zespół wydał płytę „MY”, która w październiku uzyskała status “Złotej Płyty”, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel “Wybacz” w sierpniu 2016 uzyskał status “Platynowego Singla”. Aktualnie płytę promuje kolejna kompozycja “Wymyśleni”, która z powodzeniem podbija serca słuchaczy.  IRA Link

KOMBII – to kontynuacja działalności jednej z najpopularniejszych grup polskiego pop rocka. Od 2003 roku tworzą nowe przeboje takie jak “Pokolenie” czy “Awinion” wrócili na szczyty list przebojów w Polsce.

Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Z różnych przyczyn nie został zaproszony do współpracy Sławomir Łosowski (czwarty założyciel Kombi). Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: „Linia życia”, „Hotel twoich snów”, „Nasze randez-vous”, „Kochać cię za późno”, „Nie ma zysku”, „Black and white” w nowych aranżacjach.

W 2006 roku Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta obchodzili 30-lecie pracy artystycznej. W tym czasie, dzięki sprzedaży 145 tys. płyt, album „c.d.” pokrył się podwójną platyną, która wręczona została podczas Festiwalu Jedynki w Sopocie, gdzie KOMBII zagrało recital pod hasłem „Pokolenie KOMBII„. Kolejne wyróżnienie, to nagroda za najlepszą płytę „c.d.” podczas Gali Eska Music Awards.

KOMBII – efekty współpracy kultowego duetu Skawiński & Tkaczyk. Ich muzyka rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów legendarnych formacji: Kombii, O.N.A, Skywalker.

Obecnie zespół cały czas koncertuje, a w rozgłośniach radiowych królują ich „stare” jak i „nowe” przeboje.  Kombii Link

► VIP Tickets:  Pierwsze rzędy foteli, szybsze wejście przez osobną linię VIP, spotkanie z artystami, możliwość zrobienia zdjęć i otrzymania autografu oraz bezpośredniego zakupienia płyty. Przekąski i lampka wina lub szampana do wyboru. 

 


KOMBII i IRA PRODUCER

  Ram Events / Polskie Koncerty 

  Contact Info:   773 512 6826 | [email protected]

 

This event is a Theater Rental.
    • Please contact the event’s producer/promoter with additional question.BOX OFFICE HOURS:
Our Box Office is open two hours before each ticketed event. For Ticket & Box Office inquiries please call 773-205-0044 or email [email protected]Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.