Karnawałowa Noc Disco

Karnawałowa Noc Disco – Boys & Piękni i Młodzi

DATE:  01/31/20    –    TIME:   8 pm to 12 am

DOORS OPEN: → 7 PM      –      All ages welcome

 Copernicus Center, Karnawałowa Noc Disco – Boys & Piękni i Młodzi

▲ Buy Now

 

Tickets:  $100 | $65 | $50
On 1/31 – $55 | $71.50 | $110

(Informacje o VIP poniżej ▼)

↓ ↓ ↓

Facebook Event, Karnawałowa Noc Disco – Boys & Piękni i Młodzi

Join Event

Największe gwiazdy disco polo na koncercie w Chicago!  31 stycznia wystąpią dla Was zespoły: BOYS oraz PIĘKNI I MŁODZI.

Karnawałowa Noc Disco – Boys & Piękni i MłodziBOYS to jedna z największych gwiazd nurtu disco polo. Zespół Boys powstał w 1991 roku w Prostkach koło Ełku, a jego główną postacią jest wokalista, kompozytor i autor tekstów Marcin Miller.

Historia BOYS zaczęła dość skromnie – od występów w lokalnych klubach. Konkretnie w “El Dorado” w Zimnej. Oficjalna strona zespołu tak opisuje pierwsze miesiące działalności: “Początki były trudne. Sprzęt po części pożyczony, robiony własnoręcznie, ale zapał chłopaków był wielki. Zespół reklamował się wszędzie. Grał na weselach, dożynkach i wiejskich zabawach – i był bardzo lubiany!”.

Rok po powstaniu ukazała się pierwsza kaseta BOYS “Dziewczyna z marzeń”. Wydała ją firma Blue Star, zaś piosenki nagrano w garażu. Z kasety pochodzi pierwszy z wielu hitów formacji, “Wolność”. Od tej pory grupa stopniowo zyskiwała na popularności, by po niedługim czasie stać się wielką gwiazdą disco polo, występującą przed tysiącami fanów na dużych plenerowych imprezach i sprzedającą setki tysięcy kaset i płyt ze swoimi przebojami.

Następne wydawnictwa BOYS nagrywali już w profesjonalnych studiach. W 1996 roku po ukazaniu się płyty “Łobuz i drań” zespół stał się numerem jeden na discopolowej scenie. Stopniowo, z upływem czasu muzyka grupy zaczęła coraz bardziej skłaniać się ku dance. Boys mają do dziś na koncie pięć platynowych i dwie złote płyty oraz 23 nagrody wręczone za swoje osiągnięcia.

Zespół wielokrotnie występował za granicą dla Polonii.

W 2010 roku ukazała się 29. płyta Boys, zatytułowana “Rock Boys”. Na wydanym przez Bauer Music krążku znalazły się covery różnych polskich hitów popowo-rockowych, m.in. z repertuaru Maanam, Lady Pank, De Mono, Budki Suflera. Zespół wciąż wydaje płyty i intensywnie koncertuje.   Boys Link

PIĘKNI I MŁODZI popularny zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop-rock, założony w 2012 przez Magdalenę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego.

Początkowo Magdalena i Dawid występowali w innych formacjach muzycznych. Później założono zespół, do którego dołączył Daniel. Swoją karierę zaczęli od występów na weselach.

Rok później, w serwisie YouTube pojawił się teledysk do piosenki “Niewiara”, który miał ponad 34 milionów wyświetleń. Utwór uzyskał tytuł *Hit 2013*. Z czasem kolejne utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych piosenek, a formacja stawała się coraz bardziej znana.

Popularność zyskali po tym, jak w 2014 r. wzięli udział w 7. edycji programu “Must be the music – Tylko muzyka” w Telewizji Polsat. Dotarli aż do finału i ich kariera ruszyła z kopyta. W czerwcu tamtego roku wydali cyfrowo debiutancki album studyjny, zatytułowany “Niewiara”. We wrześniu opublikowali teledysk do singla “Ona jest taka cudowna”, który do tej pory uzyskał ponad 77 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Pomimo niezliczonej ilości koncertów i uwielbienia przez fanów, wysoką cenę za sukces zapłacili Magdalena i Dawid Narożni. 21 czerwca 2019 roku frontmenka grupy „Piękni i młodzi” poinformowała wszystkich o rozwodzie. 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne. Formacja od tego momentu tworzy i koncertuje w nowym składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku).  Piękni i Młodzi  Link

Karnawał na koncercie wystąpią również wykonawcy z lokalnej sceny muzycznej: JUNIOR, EVENT, KASPI, SKALAR US. 


VIP Bilety Info:   Pierwsze rzędy foteli, szybsze wejście przez osobną linię VIP, spotkanie z artystami, możliwość zrobienia zdjęć i otrzymania autografu oraz bezpośredniego zakupienia płyty. Przekąski i lampka wina lub szampana do wyboru.  


KARNAWAŁOWA NOC DISCO W CHICAGO: BOYS, PIĘKNI I MŁODZI, JUNIOR, EVENT, KASPI, SKALAR US


Karnawałowa Noc Disco Producer:

RAM Events

Contact Info:  773 704 9410 | [email protected]

 

This event is a Theater Rental.
    • Please contact the event’s producer/promoter with additional question.COPERNICUS CENTER BOX OFFICE HOURS:

2 hours before each event + Saturdays → 3 – 5 pm + Sundays → 1 – 3 pm
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA

 

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.