Kabaret pod Wyrwigroszem 2016

Kabaret pod Wyrwigroszem

CLICK HERE FOR Kabaret pod Wyrwigroszem  1/21/2018 

01/31/2016  ~  4:30 to 7:30 pm   ~  Doors Open: 3:30 pm → All Ages

Bilety | Kabaret pod Wyrwigroszem

$50, $45, $40

<<< Click Here or purchase at DOMA

Kabaret pod Wyrwigroszem, January 31 2016, 1/31/2016, Polskie, Wydarzenia, imprezy, Polska, polskie imprezy, Polonia, Centrum Kopernik, Centrum Kopernikowskiej, Bilety, Chicago, Copernicus Center

 

To my – „Kabaret pod Wyrwigroszem”! Założyliśmy się w 1994 roku. Przez kilka lat występowaliśmy w Piwnicy pod Wyrwigroszem(*). Były premiery, byli widzowie. Co poniedziałek, po spektaklu odbywały się biesiady przy pianinie i przy winie(**) do późnych godzin nocnych. Dziewięć lat później żywot restauracji „Wyrwigrosz” oraz jego „Piwnicy” dobiegł kresu. I tak zakończył się pierwszy, „romantyczny” okres działalności naszego kabaretu. W tzw. międzyczasie byliśmy angażowani do Benefisów w Teatrze STU, które regularnie realizowała TVP2. Bywaliśmy na telewizyjnych kabaretonach w Mrągowie, Koszalinie, na Piknikach telewizyjnej „2”, kabaretonie w Opolu i na różnych innych także występowaliśmy.

Żeby nie przynudzać: po renowacji składu (2005) – kabaret wsiadł w busa i zaczął podróżować po kraju. I zagranicy. Ten etap działalności trwa do dzisiaj. Pozytywizm! Wysiadamy z auta tylko wtedy, kiedy trzeba pozytywnie wystąpić. Po drodze zdarzyła nam się ponad czteroletnia współpraca z RMF FM, gdzie dwa razy w tygodniu mieliśmy swoje okienko z nowymi przygodami Kresowiaków.

A co teraz ? Gramy ponad 200 spektakli w roku. Są zaproszenia do realizacji TV. A co najważniejsze, mamy nowoczesne studio, w którym nagrywamy piosenki w postaci teledysków („Ona nie tańczy dla mnie”, „Oddział specjalny”) i realizujemy poważne i niepoważne filmy! To co tam robimy, jest do obejrzenia na naszym osobistym kanale na YouTube. Subskrybujcie go, a będziecie pierwsi, do których dotrą nasze nowe produkcje!

W ubieglym roku dalismy trzy wystepy w Chicago, ktore okazaly sie wielkimi sukcesami. Dziekujemy polonii za owacje na stojaco. Wracamy ! tym razem ze starymi, nowymi skeczami i naszymi piosenkami. Rozbawimy Panstwa do lez. Zapraszamy bardzo serdecznie.

LINKS:
Kabaret pod Wyrwigroszem WEBSITE   ~  FACEBOOK

Sharing link for this Page:  http://bit.ly/Kabaret-Wyrwigroszem


“JOIN” the Facebook Event HERE
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email