JEROZOLIMA AD 31

JEROZOLIMA A.D. 31

Jak wyglądała Jerozolima 2000 lat temu, gdy Jezus Chrystus odwiedził ją po raz ostatni? Fotograficzna podróż przeniesie Cię w czasie i przestrzeni.

04/13/2014 ~~ King’s Hall, 3rd floor

Doors Open: 3:45 PM ~~ EVENT: 4:00 – 4:50 PM 

Co odkrycia archeologiczne w Jerozolimie mówią na temat miasta i wydarzeń sprzed 2 tys. lat?

Jerozolima AD31Wjazd Jezusa Chrystusa do Jerozolimy w tzw. Palmową Niedzielę i to, co miało miejsce w kolejnych dniach, nieodwracalnie zmieniło bieg historii nie tylko małego kraju na Bliskim Wschodzie, ale całego Świata.

Program, na który chcemy Cię zaprosić nawiązuje to wydarzeń tamtych dni. Poznasz tamten czas i miejsce poprzez jedyną w swoim rodzaju fotograficzną podróż do Jerozolimy. Będzie to czas, którego nigdy nie zapomnisz i na pewno nie będziesz żałował. Dowiesz się o wielu odkryciach archeologicznych dokonanych na terenie tego szczególnego miasta i o tym, jakie jest ich znaczenie dla wiarygodności Pisma Świętego.

Po Jerozolimie sprzed dwudziestu wieków będzie oprowadzał pastor Arkadiusz Bojko.

Arkadiusz Bojko jest duszpasterzem Polskiego Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chicago. Archeologia, historia i kultura biblijna są częścią jego profesjonalnych zainteresowań, które łączy z pasją fotografa. Jest absolwentem wydziału teologicznego na Andrews University w Michigan.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 630.639.3431

WSTĘP WOLNY

+ + → 5:00 pm

 https://copernicuscenter.org/tajemnica-pustego-grobu/ 

Tajemnica Pustego Grobu

♥ The Copernicus Foundation is proud to provide underwriting through the use of the Copernicus Center facilities for this event. ♥

 

 

 

 

Sharing Inf:

Jerozolima AD 31 ~ 4-13-2014
Copernicus Center, 5216 W Lawrence Ave, Chicago >>
https://copernicuscenter.org/jerozolima-ad-31

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.