Eleni

ELENI

October 8, 2016  →  8-10 pm  ←  Doors Open:  7 pm

Copernicus Tickets, Eleni , Konstantonos Dzokas , Aleksander Bialous, polskie imprezy, Bilety, Wydarzenia, koncerty, imprezy w Chicago, Chicago, Copernicus Center, Eleni Bilety Chicago, 10/08/2016, Koncert Eleni

← Kup Bilety Tutaj, $45 – $48  ~ lub DOMA

 

 

ELENI  – “Miłości  ślad” Miłości ślad, Eleni , Konstantonos Dzokas , Aleksander Bialous, polskie imprezy, Bilety, Wydarzenia, koncerty, imprezy w Chicago, Chicago, Copernicus Center, Eleni Bilety Chicago, 10/08/2016, Koncert Eleni

Od jej debiutu minęło wiele lat.  Wszystko zaczęło się tuż po maturze, gdy pierwszy raz zaśpiewała ze studenckim zespołem Hellen. Tam usłyszeli ją członkowie grupy Prometeusz i  z nimi związała się na wiele lat zawodowo i prywatnie.Ta współpraca  zaowocowała nagraniem kilku płyt i zdobyciem ogromnej popularności w Polsce i za granicą.  Artystka ma w dorobku artystycznym  20  plyt  w tym 10 „złotych ”i   3 „platynowe”.  Była wielokrotnie nagradzana. Za artystyczny dorobek   American  Institute  of Polish Culture w Miami  przyznał  jej Złoty Medal . Otrzymała m.in. prestiżową nagrodę Victora, kilkakrotnie  wygrywała plebiscyt Lata z Radiem, uznano ją Królową Polskiej Piosenki.  Z  powodzeniem koncertowała w Rosji, Czechach, Słowacji, Niemczech, Francji, Szwecji, USA, Kanadzie i Australii . Były też inne wyróżnienia, jak np. Order Uśmiechu, przyznawany przez dzieci ludziom, którzy angażują się w niesienie pomocy najmłodszym, Medal Świętego Alberta Wielkiego za pracę na rzecz dzieci upośledzonych. Jako jedna z nieliznej grupy kobiet z całego świata  otrzymala Medal Świętej Rity, przyznawany przez kapitułe w Casci, małym, włoskim mieście, gdzie w XII wieku urodziła się ta święta. To wyróżnienie  ma szczególne znaczenie dla artystki: otrzymała je za to, że idąc śladami św. Rity potrafiła wspiąć się na szczyty dobroci i wybaczyła zabójcy swojej jedynej córki Afrodyty. 

….  Nagrodę wręczono mi 22 maja 1999 r. – w kolejną rocznicę śmierci św. Rity. Odbywa się wtedy uroczysta msza, są tam ludzie z całego świata. Dostałam pergamin, na którym było napisane, że przez muzykę i śpiew ewangelizuję miłość, przebaczenie. To nie jest nagroda finansowa, raczej moralna. Dostałam też medal i różę – symbol św. Rity. To było dla mnie ogromne przeżycie.  …..-(Eleni)

Eleni jest honorową obywatelką  kilku miast, miedzy innymi Bielawy – gdzie się urodziła . Wszystkie te zaszczyty  otrzymała w uznaniu działalności artystycznej i charytatywnej, z której jest powszechnie znana. W okresie  swojej długoletniej kariery artystycznej  dała setki bezpłatnych koncertów, z których dochód wspierał  potrzebujących. Niejednokrotnie jeździła do ośrodków dla chorych, dzieci i ludzi starszych, niepełnosprawnych, którzy nie mogli jechać na jej koncert. Eleni  może się poszczycić spośród polskich artystów chyba największą działalnością na rzecz ludzi będących w potrzebie. 

Każdy koncert Eleni to  z przesłanie  miłości , optymizmu i nadziei.  Poprzez  śpiew  stara się przekazać ludziom te wartości, które wyniosła z rodzinnego domu i którymi kieruje się w życiu prywatnym i zawodowym.  Eleni od 40 lat  koncertuje. 18 maja 2016 artystka wystąpiła  podczas konsekracji Kościóła NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu  przed poronastotysięczną widownią  z całego kraju  i zagranicy.

Wielki talent  idzie w parze ze wspaniałą osobowością i wrażliwością… zawsze byłam tam gdzie ktoś wołał o pomoc ,tak zostałam wychowana . Uważam ,że jeśli Bóg dał mi taką szanse ,że przez mój głos mogę pomóc innym , to po prostu robie „Muzyka jest częścią mojego życia . Potrafi ona przenieść człowieka w inny ,piękny świat . Muzyka daje czas na refleksje , budzi w nas emocje , działa kojąco .

Eleni bardzo lubi przyjezdzać do Stanów  Zjednoczonych   i Kanady na koncerty.  Publiczność polonijna która przychodzi na moje koncerty jest wspaniała i niczym się nie różni o moich fanów w Polsce. Mam zawsze uczucie dużej wiezi emocjonalnej  z publicznoscia. Wydaje mi sie ze znamy sie bardzo dobrze i rozumiemy  ten świat podobnie.

Po kilkuletniej przerwie  Eleni  wraz z zespołem spotka się  ponownie  ze swoją  publicznoscią.  Fani i wielbiciele talentu będą mogli podziękować jej za  wiele lat emocji i wzruszen jakie  w nas  wzbudzały  jej piosenki a licznie przybywając na koncert spowodować, że moze nie będzie  to ostatnie spotkanie.

Artysci:   Eleni  +  Konstantonos Dzokas  +  Aleksander Bialous

 

“JOIN” the Facebook Event HERE


PRODUCER:  Christopher Entertainment  →  Contact Link


https://youtu.be/JxQgJaCaK80
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.