Disco Party Halloween Chicago

Disco Party Halloween Chicago

10/30/2015 ~~ 8:30 pm ZAKONCZY 23:00 pm

Doors Open: 7:30 pm ~~ All

Copernicus Center Bilety

Z przyczyn niezeleżnych od organizatoria koncert “Disco Star Halloween” został odwołany.

10/30/2015, After Party, Chicago, Classic, Copernicus Center, Czadoman, Disco Party Halloween, Fun Factory, imprezy, koncerty, Markus P, Mirami, polskie, Power Play, Stachursky, Wydarzenia

 

Jesteście gotowi na świetną imprezę z okazji Halloween? Najwieksza impresa wyczekiwana w Chicago Halloween. Najbardziej popularne zespoly Disco z Polski.

Już w tym roku rusza Party with Disco Stars a zaczynamy od Chicago! Przyjdźcie na naszą szaloną imprezę z okazji nocy upiorów i bawcie się przy najlepszej muzyce disco polo i eurodance!

30 października szalejemy w Copernicus Center!

Zapraszamy 30 października na imprezę Halloween w klimacie najlepszych rytmów muzyki Dance i Disco. Na naszej scenie pojawią się zarówno polskie, jak i anglojęzyczne gwiazdy. Gwoździem programu będzie zespół Fun Factory – zespół popularny w latach 90′, znany z takich przebojów jak “I wanna be with you” a także “Celebration”. Poza nimi zagrają dla Was tacy artysci jak: Mirami, Stachursky, Classic, After Party, Power Play, Czadoman, Markus P oraz Junior. Halloween with Disco Stars to idealna okazja aby bawić się w gronie znajomych przy szatańsko dobrych rytmach! Na imprezę zaprasza telewizja Polo TV, która objęła patronat główny nad wydarzeniem. Impreza organizowana jest głównie z myslą o polskich mieszkańcach Chicago, jednak może pojawić się na niej każdy fan polskiej i europejskiej muzyki tanecznej.

Organizatorami tego eventu są agencje RAMM EVENTS LLC. (polskiekoncerty.com), działająca na terenie Stanów Zjednoczonych a także Agencja Eventowa World Media (worldmedia.pl) z Polski. Od wielu lat współpracują ze sobą przy aranżacji koncertów na terenie USA, dlatego też z pewnoscią i tym razem zadbają o doskonałą organizację wydarzenia Halloween with Disco Stars. Zabawę zaczynamy od godziny 8:00 pm, natomiast bramy zostaną otwarte pół godziny wczesniej. Koncert zostanie nagrany przez telewizję Polo TV a następnie wyemitowany na antenie. Oprócz telewizji nad wydarzeniem patronat obejmują Super Express, portal onet.pl, serwis disco-polo.info a także radio polonijne Polski FM.

Gorąco polecamy udział w naszej gali dance i disco! Rozgrzejmy się jesienią w rytmach najlepszej polskiej i zagranicznej muzyki! Niech polski temperament zatrzęsie parkietem i sceną!

Zamów bilet już dzis! Liczba miejsc jest ograniczona! Nie czekaj!

Disco Party Halloween Zespołye:

Po więcej informacji na temat koncertu zajrzyj na: Disco Halloween Concert Tour

SHARING SHORT LINK:  http://bit.ly/DiscoHalloween
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.