Copernicus Center HappeningsContentment under the STARS

AMBASADORZY ROZRYWKI – CANCELLED

AMBASADORZY ROZRYWKI - CANCELLED

► DATE:  Sunday, October 29, 2023  TIME:  07:00pm to 11:00pm

►  Copernicus Center Doors Open:  5:30pm  •  Theater Doors Open:  06:00pm  •  All ages welcome

Tickets: $68 GA
Meet & Greet?:
YES

M&G FOR VIP GUSTS INCLOUDED FOTO SESION WITH ARTISTS, GIFT CD, POSTER, SMALL CATERING, AND GLAS OF WINE
Time: 5:00 PM
Location: Room by Lobby

“AMBASADORZY ROZRYWKI “  American Tour 2023 to wydarzenie, które zasługuje na miano KONCERTU ROKU !  Na jednej scenie podczas blisko 3h uczty muzycznej zobaczycie Państwo dwoje wyjątkowych artystów wraz z pełnym składem muzycznym.

Kamil Bednarek od 15 lat z ogromnymi sukcesami przemierzę sceny całego świata by dawać odbiorcy uczucia Miłości, Radości i koncertowego szaleństwa, które pozostaje w duszy na długo.

Współpraca z Natalia Kawalec zaowocowała amerykańska trasa 2023.  Zobaczycie Państwo ich wspólne występy na scenie. Czy jest możliwe połączyć Pop, Country Rock, romantyczne wyciskające łzy ballady z Reggae ? Zdecydowanie TAK !  Dawka emocji jaka otrzymasz wystarczy na wiele miesięcy.  Cały program koncertu przygotowany jest tak by każdy mógł znaleźć cos dla siebie nie zależnie od grupy wiekowej, zapraszamy zatem z całymi rodzinami by przeżyć cudowne chwile wspólnie razem i zadbać o odpowiedni poziom ENDORFIN w naszych organizmach.

       Zarówno Kamil jak Natalia są prawdziwymi artystami, gdyż sami piszą i komponują utwory. Magia muzyki spowodowała, że odnaleźli się w tym wspólnym świecie chociażby po to by zabrać Państwa w ta podróż pełna radości i dreszczu emocji. Każdemu dajemy gwarancje satysfakcje, ze po zakończonych blisko 3h SHOW wyjdziesz Szczęśliwy i z uśmiechem na twarzy!!!

Artyści wystąpią w pełnym muzycznym składzie z programem przeznaczonym dla wszystkich grup wiekowych.

KAMIL BEDNAREK

Rok 2008 – powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana „Ziemia Obiecana”. Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku dzięki telewizyjnemu „talent show” i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka – wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin „Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny. W 2011 StarGuardMuffin gościli na Jamajce i efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel „Jamaican Trip”, gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggyʼego.W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę „Jestem…”, która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. Album uzyskał status diamentowej płyty.

W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.Rok 2015 to album „Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single „List”, „Euforia” i “Sailing”.
1 grudnia 2017 ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka ” TALIZMAN”. Krążek ten wydany został przez wytwórnię SPACE RECORDS, założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka. Po miesiącu od premiery album pokrył się złotem.

17 października 2018 roku Artysta wraz z zespołem wziął udział w projekcie MTV Unplugged, z którego wydany został album „MTV Unplugged BEDNAREK”. Warto zaznaczyć, że jest to drugi album wydany przez Artystę własnym sumptem.

Rok 2019 przynosi duże zmiany, które początkuje projekt muzyczny #bednarekinaczej. Kamil zaprasza do współpracy Jana Smoczyńskiego, pianistę, kompozytora, producenta muzycznego, za czym idzie angaż wybitnych, nowych Artystów, Muzyków do tworzenia wspólnych projektów. W efekcie powstaje singiel „Bądź przy mnie”, który po dwóch tygodniach od premiery pokrywa się złotem. Kolejne wspólne produkcje  to m.in. „Momenty” , „Wojownik Światła” czy „Pull Up”, które zapowiadają premierę albumu „INACZEJ”.

Natalia Kawalec

Natalia Kawalec młoda artystka, która urodziła się i mieszka na stale w USA. Wokalistka i muli instrumentalistka.  Na scenie muzycznej na szersza skale zaistniała w Polsce,  w 2019/20 roku, kiedy to w The Vice Kids jako jedyna w historii programu Amerykanka polskiego pochodzenia dostała się na sam szczyt pod skrzydłami CLEO.  Zachwyciła jurorów swoim głosem, a co za tym idzie polowe Polski. Przez okres pandemii nie próżnowała, czego efektem jest spory autorski materiał, który zaprezentuje Państwu podczas trasy koncertowej. Polonia czeka na jej pierwszy koncert z pełnym składem muzycznym. Utwory wykonane przez Natalie takie jak Dziwny jest ten świat – Czesława Niemena , czy jej singiel pt. Pozwól –  przekroczył ponad milion odtworzeń w serwisie You Toube.  Natalia swym śpiewem wywojuje u słuchaczy wzruszenie, dreszcz i radość. Wachlarz twórczości jest szeroki od ballad, przez pop i country rock. Obecnie jest studentka 2 roku,  prestiżowego muzycznego Belmont University w Nashville

EVENT ORGANIZER:

ENKA Production & Euforia Management

Contact Information:

[email protected]

Directions - Parking for Copernicus Center

BOX OFFICE HOURS:

Monday – Friday: 10.00 am – 02.00 pm

Saturday & Sunday 3:00 – 5:00 pm

Not open on Holidays 

For Ticket & Box Office inquiries please call 773-205-0044 or email [email protected]

Copernicus Center Event Patrons:
“An inherent risk of exposure to COVID exists in any place where people gather. COVID is an extremely contagious disease that can lead to severe illness and death. You assume all risks, hazards, and dangers arising from or relating in any way to the risk of contracting COVID or any other communicable disease or illness, or a virus, bacteria, or other pathogen capable of causing a communicable disease or illness, while attending the event or otherwise utilizing Copernicus Foundation’s services and/or entering onto its premises, whether occurring before, during, or after the event. You further voluntarily release and waive all claims and potential claims against etix, Copernicus Foundation and their respective affiliates, subsidiaries, sponsors, successors and assigns and their respective officers, employees, contractors, consultants and agents, Event Organizers, the Venue, the Presenter, the Event, the Event Producers, and their respective affiliates, subsidiaries, sponsors, successors and assigns and their respective officers, employees, contractors, consultants and agents, in connection with exposure, infection, and/or spread of COVID or another communicable disease or illness, bacteria, virus, or pathogen related to your attendance at the event and/or utilization of Copernicus Foundation’s services and premises. We reserve the right to unilaterally make changes to health protocols according to updated public health guidance and law. By continuing, you agree to these terms.”

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.