STAND-UP POLSKA

Stand-Up Polska w Chicago! Takiej imprezy jeszcze nie bylo! Po raz pierwszy w USA!

STAND-UP POLSKA

08/03/2014

Doors Open: 5 pm ~~ Show: 6 to 8pm ~~ In the Annex ~~ Age: 18+

Copernicus Center Tickets BILETY $20 – $45

 

 

Stand-up | chicago

 

Zapraszamy na impreze jakiej w Chicago jeszcze nie bylo! Czolowi przedstawiciele Stand-up w Polsce wystapia po raz pierwszy po naszej stronie oceanu!

  • Michal Kempa
  • Cezary Jurkiewicz
  • Karol Kopiec
  • Antoni Syrek-Dabrowski

Takiej okazji nie mozna przegapic! Zapraszamy!

 

Michal Kempa
Facebook

Kempa to się urodził w Bielsku-Białej. W wieku 19 lat począł je nazywać miastem seksu i biznesu. W wieku 21 lat zorientował się, że większość mieszkańców miast od 150 do 300 tysięcy nazywa tak swoje miasta. Przez te 2 lata szczycił się jednak i brylował w towarzystwie (zwłaszcza warszawskim) tą skomplikowaną i śmieszną frazą. Kempa to się urodził i dorastał w dzielnicy artystów, gdzie ludzie byli praktyczni i zamiast imion, które się przecież powtarzały, używało się nazwisk. I tak pozostał Kempą, a nie Michałem jak chcieli go nazywać, gdy zmienił szkołę na elitarną placówkę oświatową w centrum miasta (liceum ogólnokształcące tow. Szkolnego im. M. Reja). Kempa to ma do dziś słabość to tego typu nazewnictwa i uważa, że ludzie powinni się do siebie zwracać peselami.
Kempa to lubi różny humor. Wychował się na Świecie według Bundych, potem zajarzył wreszcie Monthy Pythona, potem zrozumiał Mumio i Poniedzielskiego nawet. Kempa to też potem zauważył, że śmieszą go też Łowcy, choć wcześniej tego nie wiedział. Podobało mu się jak stoi na scenie Andy Kaufman, choć nie rozumiał początkowo jego żartów, bo jak się później dowiedział- nie były to żarty. Kempa to też kocha youtuba i życiowy humor w nim zawarty. Olewa Kempa absurd, bo fajniejszym słowem na A jest abstrakcja. Starał się będzie Kempa unikać tego z czego inni żyją: polityki, dresiarzy, kościoła i polactwa.
A Kempa to poza tym kradnie, kradnie, kradnie i kraść będzie. Kempa nie widzi w tym nic złego. Kraść trzeba. Ale trzeba ładnie kraść. Dostojnie trzeba kraść. Dlatego na scenie będzie mieć zawsze eleganckie gacie – dostojne.

Czarek Jurkiewicz
Website
Zajmuje się Stand-upem od 2009 roku. Jest jedną z dówch pierwszych osób, która zaczęła promować Stand-up Comedy na terenie Polski. Początkowo jako underground-owy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów.

Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych.

Komik tekściarz, frustrat, belfer, nerd, którego cechyje ostry styl sceniczny i bezkompromisowe podejście do żartu.

W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików.

Autor i aktor w ATM Rozrywka w programie DobranocATM.

Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej Teatru Oi (znanego również jako ImrpovOlimpic).

Antoni Syrek-Dabrowski
Facebook
Komik wysokiego ryzyka. Wyrazisty i bezkompromisowy. Nie boi się przekraczania granic poprawności. Dla żartu jest w stanie zrobić wszystko. Występy dla ludzi o mocnych nerwach. Działa na scenie Stand-upowej od 2010 roku. Cechuje go ostry i bezkompromisowy styl sceniczny, który zapewnił mu udział w HBO Stand- up Comedy Club oraz Comedy Central prezentuje: Stand-up!.

Występował również za granicą w programie Stand-up Express- kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej.

Występował na scenach całego kraju w towarzystwie tak znanych przedstawicieli Show- biznesu jak Hubert Urbański, Szymon Majewski, Abelard Giza,czy Tymon Tymański i cieszy się znaczną rzeszą fanów w Polsce.

Od lat szkoli się w komedii w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej Teatru Oi (znanego również jako ImrpovOlimpic).

Komik i współzałożyciel grupy Stand-up Polska oraz improwizator w teatrze improwizowanym Hofesinka.

Karol Kopiec
Facebook
Website
Na scenie od 2008 roku. Współorganizotor pierwszych w warszawie cyklicznych imprez Stand- up’owych. Wystąpił w obu sezonach :Comedy Central prezentuje:Stand-up!” oraz w programach na antenie TVP2 takich jak: „Dzięki Bogu już Weekend” i „Tylko dla Dorosłych”.
Występował praktycznie na wszystkich festiwalach komediowych w Polsce (od kabaretowych przez improwizacyjne aż postand-up’owe. Ceniony zarówno w środowisku stand-up’reów jak i kabaretowym.
Jeden z występujących na Wielkiej Gali Stand-up’u, która odbyła się w październiku 2013, na której 7 występujących (m.in. AbelardGiza, Kacper Ruciński, AntoniSyrek-Dąbrowski) wystąpiło dla prawie 4000 widzów podczas sześciu występów.
Karol jest również aktywnym występującym i ćwiczącym w Teatrze Improwizowanym Hoffesinka, którego jest współzałożycielem.
Szkolił się u najlepszych polskich i zagranicznych trenerów improwizacji

Please Support our Advertisers – click a box
Venue RentalAward winning bookAD - Your ad here button

Sharing Info:
Event: STAND-UP POLSKA ~ Michal Kempa, Cezary Jurkiewicz, Karol Kopiec, Antoni Syrek-Dabrowski.
→ DATE: 08/03/2014 ~ TIME: 6 pm

Copernicus Center, 5216 W Lawrence Ave, Chicago ~
https://copernicuscenter.org/

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.