Sławomir 2019

Sławomir 2019

DATE:   10/19/2019  –  TIME:  8 pm to 10:30 pm

 DOORS OPEN:   7 pm  –  All ages welcome

 Sławomir w Chicago 2019

▲ Buy Now

← Kup Bilety Tutaj lub DOMA i Polamer
Tickets:  $45 to $70

↓ ↓ ↓

Sławomir w Chicago 2019

Join Event

“ Cześć, tu Sławomir ”

Sławomir 2019Twórca, wokalista, wizjoner, aktor. Kreator nowego gatunku muzycznego Rock Polo, czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Osobowość telewizyjna, prowadzi cykle w programach: „Pytanie na Śniadanie” TVP2, Fura Gwiazd w „Dzień Dobry TVN” oraz „Śląska Karuzela” dla TVS. W jego teledyskach występują największe gwiazdy. Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox.

Po raz pierwszy słynne już przywitanie “Cześć, tu Sławomir” mogliśmy usłyszeć 24 lutego 2014 roku, kiedy to w sieci, na oficjalnym kanale artysty pojawił się pierwszy film z jego udziałem. W zaledwie trzy miesiące od premiery „Megiery”, Sławomir został zaproszony na Sopot Hit Festiwal, gdzie wystąpił jako gwiazda. Narodziny nowej muzycznej legendy z zapartym tchem oglądały tysiące ludzi w Operze Leśnej oraz miliony widzów przed telewizorami. Mimo późnej pory, artysta Rock Polo poderwał cały amfiteatr. Jego siła estradowa była niepodważalna. W ciągu następnych dwóch dni posypały się propozycje z „Dancing with the Stars”, programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz największych wytwórni muzycznych.

Dziś stoją za nim dziesiątki tysięcy fanów uwielbiających jego niebanalne poczucie humoru oraz znakomity głos. Cechy, którymi otworzył sobie drzwi do wielkiej kariery.

A kariera Sławomira funkcjonuje wzorcowo jak silnik 1.9 tdi w jego ukochanym, czerwonym golfie trójce. Ma tysiące fanów w Ojczyźnie. Potwierdził to Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie „wspieram.to”. Dzięki zagorzałym fanom Sławomir nagrał swój debiutancki longplej „The Greatest Hits”. Polska scena muzyczna nie widziała jeszcze takiej płyty: album już w preorderze stał się bestellerem sieci Empik, obecnie ma już status Podwójnej Platynowej płyty, a piosenka „Miłość w Zakopanem” stała się najczęściej oglądanym clipem na YouTube w Polsce. Jej obecny wynik to ponad 198 mln odtworzeń, co oznacza, że jest to najpopularniejsza polska piosenka w historii polskiego YouTube. Album zawiera 11 dopieszczonych rock-polowych kawałków porywających nogi do tańca i wywołujących uśmiech na twarzy. Ale i nie tylko! Na krążku znalazły się utwory, których nie powstydziłby się żaden wielki artysta. Utwory przywołujące wspomnienia, wprowadzające w stan zamyślenia, nostalgii, utwory z duszą! Z prawdziwą duszą od prawdziwego artysty.

Bo takim właśnie jest Sławomir. Człowiek, który udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych i warto gonić swe marzenia. Zapała nikogo nie udaje. Jest tym samym Sławomirem w “Tańcu z gwiazdami”, “Twoja twarz brzmi znajomo”, na scenie w Sopocie czy w filmach na swoim kanale na YouTube, który ma już ponad 771 tys subskrypcji.

Ubiegłoroczny singiel Sławomira, „Ty mała znów zarosłaś” poszedł w ślady swojego poprzednika i również zdobył tytuł YouTube Rewind 2018, jako jeden z najczęściej oglądanych clipów. Aktualnie Sławomir kontynuuje trasę koncertową, oprócz wielu koncertów w Polsce, odwiedzi też fanów w całej Europie. W USA da cztery ekskluzywne koncerty w: Chicago, Clearwater na Florydzie, Nowym Jorku oraz New Britain w stanie Connecticut.

Gwiazda Rock Polo koncertuje wraz z Kajrą i zespołem „Trzymamy się Zapały”, którzy tworzą czołowi muzycy z Warszawy w składzie: Piotr Aleksandrowicz, Robert Kurpisz, Dawid Motyl i Michał Przybyła. Koncerty Sławomira to wielkie show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra zawsze na żywo. Szczególnie mocno słychać to na wielkich imprezach plenerowych, gdzie liczba fanów sięga 10 tysięcy i każdy zna na pamięć słowa takich przebojów jak „Megiera”, „Ni mom hektara” czy „Aneta”. Wszystkie ważniejsze wydarzenia są kamerowane i publikowane na kanale You Tube Sławomira, którego ogólna liczba wyświetleń to już prawie pół miliarda.

Przed Sławomirem wystąpi wschodząca gwiazda muzyki dyskotekowej w Chicago: KASPII, którego piosenkę “Bo Twoje Oczy” wyświetlono na YouTube już ponad 3 mln razy!

Badźcie z nami!

To będzie najgorętszy koncert roku 2019!

PERFORMERS:   Sławomir, zespół “Trzymamy się Zapały”

LINKS:   Website   –   Facebook   –   YouTube Channel


EVENT PRODUCER: 

Up-To-Sound    Website  –  Facebook

Contact Info:  773-415-4910  –  [email protected]

This event is a Theater Rental.
    • Please contact the event’s producer/promoter with additional question.COPERNICUS CENTER BOX OFFICE HOURS:

2 hours before each event + Saturdays → 3 – 5 pm + Sundays → 1 – 3 pm
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA

 

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.