Polonia Top Star Disco Festiwal

Polonia Top Star Disco Festiwal

► DATE:  odwołany – Cancelled due to Covid

• Copernicus Center DOORS OPEN:  7 pm  • All ages welcome

 Copernicus Center, disco festiwal Chicago

▲ Offsale

 

Tickets: $50 to $100

VIP Info ▼

↓ ↓ ↓

Facebook Event

Join Event

Cztery zespoły grają jeden koncert → Polonia Top Star Disco Festiwal.  Zespoły → Daj to Głośniej, Łobuza, Ronnie Ferrari i Miły Pan wystąpią na scenie w Chicago. Nikt tak nie rozkręci imprezy, jak polscy wokaliści disco polo.

Polonia Top Star Disco Festiwal, disco festiwal Chicago, Copernicus Center► Zespół Daj to Głośniej został założony na początku 2019 roku w Sycowie, miejscowości w województwie dolnośląskim.

W świecie disco polo pojawił się nagle. Już w dwa dni po emisji finału programu Disco Star, 26 maja 2019 na YouTube premierę miał teledysk ich pierwszego utworu pt. “Mama ostrzegała”. W kilka dni po premierze był grany w największych rozgłośniach radiowych w Polsce. Stał się z miejsca wielkim hitem i można go z pewnością nazwać największym hitem disco-polo lata 2019. Połączenie w teledysku prostych rytmów, ludowych klimatów, charakterystycznego głosu Emilii i poczucia humoru zaowocowało ogromną liczbą odtworzeń.  Teledysk „Mama ma dziś ponad 106 milionów wyświetleń w serwisie YouTube!!!

To niekwestionowany hit od zespołu, który jest zdecydowanie jednym z lepszych odkryć w branży muzycznej disco polo zeszłego roku!
Zespół wydał piosenkę, którą pokochali dosłownie wszyscy. Można rzec, że „Mama ostrzegała” jest produkcją na skale światową.

Sukces ich premierowego utworu sprawił, że od ponad pół roku są nieustannie w trasie koncertowej. 21 września 2019 wystąpili wśród wielu znanych artystów na Stadionie Narodowym podczas wydarzenia pt. “Roztańczony PGE Narodowy”. Pojawili się również na Sylwestrze organizowanym na Stadionie Śląskim. Ich występ oczarował tysiące fanów przed sceną i miliony Polaków przed telewizorami. 

W styczniu 2020 zespół słynący z parodii Letni Chamski Podryw stworzył razem z grupą Daj To Głośniej utwór pt. „Kury”. . Jest to kolejny skoczny utwór zespołu Daj To Głośniej, której refren trafia w ucho. W ciągu pierwszego tygodnia piosenka odnotowała ponad milion wyświetleń

Zespół aktualnie pracuje nad nową piosenką pt. “Dobrze”. To prawdopodobnie ten utwór grupa zaśpiewa w eliminacjach do Eurowizji 2020.  → Links:  Facebook  –  Instagram  #dajtoglosniej

► Łobuzy polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo założony w 2015 z inicjatywy Igora Pilewicza. Wokalistą zespołu jest Bogumił Romanowski, znany pod pseudonimem “Boogie” lub wcześniej “Discomił”.

Bogumił “Boogie” Romanowski  (ur. 28 stycznia 1987 roku w Elblągu) jest jednym z najzdolniejszych perkusistów młodego pokolenia.

Elblążanin, uczył się na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie perkusji dr. Piotra Biskupskiego. Laureat I miejsca z zespołem Switch On Quintet w Międzynarodowym Konkursie Jazzowym w SiĆfok na Węgrzech w 2008 roku. Wystąpił solowo na festiwalu Crossdrumming 2008. Gra z jazzową czołówką w kraju.

Założył w 2015 roku zespół Łobuzy wraz Filipem Pacholczykiem i Arkadiuszem Kopera. Projekt Łobuzy to pomysł inicjatywy menedżera Igora Pilewicza. Pierwszy hit formacji – „Ona czuje we mnie piniądz”, który ukazał się 2 lipca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music. Utwór spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności zyskując miano przeboju. Teledysk do tejże piosenki został wyświetlony 120 tys. razy na łamach serwisu YouTube w przeciągu dwóch dni od premiery. 30 września, także 2015 roku singel uzyskał w Polsce status złotej płyty sprzedając się w nakładzie 10 tys. kopii. 2 marca 2016 roku singel został wyróżniony diamentową płytą znalazłszy 100 tys. nabywców w Polsce. Fani zespołu Łobuzy przepadają za piosenkami: „Ona czuje we mnie piniądz”, „Łobuz kocha najbardziej” oraz „Zawód miłosny”. Boogie wraz zespołem Łobuzy stworzyli razem zespołem Red Rips piosenkę „Mamo” w 6 października 2017 roku. Takiego projektu w Polsce jeszcze nie było.  → Links:  Facebook  –  Instagram  #lobuzagram

► Miły Pan jest odkryciem 2018 roku. Jest  to pseudonim artystyczny Piotra Kołaczyńskiego, wokalisty urodzonego w 1996 roku w Warszawie.

Wystarczyło kilka tygodni, by jego debiutancka piosenka – „Królowa” zdobyła szczyty list przebojów. A teledysk do tego utworu został obejrzany w internecie już ponad 89 milionów razy! Wokalista nie czekał długo, by nagrać „Małolatki” oraz “Melanż”, które błyskawicznie stały się kolejnym hitem artysty.

→ Links:  Facebook  –  Instagram – #najmilszypan

► Ronnie Ferrari jest to pseudonim artystyczny Huberta Kacperskiego. Hubert ma 21 lat i pochodzi z Włocławka. Młoda gwiazda internetu ma 189 centymetrów wzrostu. Obecnie mieszka w Gdyni, gdzie uczy się w Wyższej Szkole Bankowej. Jednym z pierwszych utworów na kanale YouTube Ronnie Ferrari jest “Ruskacz”, który został opublikowany 25 marca 2017 roku i do tej pory internauci odtworzyli go ponad 26 milionów razy.

Choć już wtedy Ronnie Ferrari cieszył się dużą popularnością, stał się jeszcze bardziej znany dzięki piosence “Ona by tak chciała”, która pojawiła się w serwisie YouTube 21 lipca 2019 i tylko tam zdobyła już ponad 115 milionów wyświetleń. W opisie filmu widnieje podpis “Utwór eksperymentalny należący do “Me and Twoj Stary EP”. W serwisie Spotify piosenka zdobyła 1. miejsce na liście “Polska TOP50”.

Co ciekawe, piosenka “Ona by tak chciała” coraz częściej pojawia się również na weselach. Sam Ronnie Ferrari, a także wiele zespołów weselnych udostępnia na Facebooku filmiki z imprez, co tylko potwierdza ogromną popularność tego utworu.

Ronnie Ferrari na Instagramie i na Facebooku jest aktywny pod tym samym pseudonimem. Publikuje tam głównie szczegóły dotyczące najbliższych koncertów i wydarzeń, na których się pojawi, a także statystyki czy ważne informacje dla swoich fanów.   → Links:  Facebook  –  Instagram  #_ronnieferrari

_____

VIP Info → Pierwsze rzędy foteli, szybsze wejście przez osobną linię VIP, spotkanie z artystami, możliwość zrobienia zdjęć i bezpośredniego zakupienia płyty. Przekąski i lampka szampana dla kazdego gościa.


Polonia Top Star Disco Festiwal PRODUCER

  Ram Events 

  Contact Info:  773 704 9410 | [email protected]

 

This event is a Theater Rental.
    • Please contact the event’s producer/promoter with additional question.▼ Copernicus Center ▼
BOX OFFICE HOURS: Monday thru Friday 9am-1pm + Saturday 3pm-5pm + Sunday 1pm-3pm
+ 2 Hours before each ticketed event • → during Box Office hours → (773) 205-0044
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA

 

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.