Pod Niebem Paryża

Gala Karnawalowa ~ Pod Niebem Paryża

DATE:  Saturday, 18 January 2020  –  TIME:   7 pm to – 10 pm

DOORS OPEN:  6 pm  –  Ages  7 +

 Copernicus Center, Gala Karnawalowa ~ Pod Niebem Paryza

▲ Kup Bilety Tutaj

 

Tickets: $35 to $69
Senior (65+) & Student Discounts

↓ ↓ ↓

Gala Karnawalowa, Pod Niebem Paryza

Join Event

Paderewski Symphony Orchestra zaprasza na wielką galę karnawałową POD NIEBEM PARYŻA z udziałem ponad 100 wykonawców i gości specjalnych Jacka Wójcickiego i Moniki Węgiel.

Gala Karnawalowa, Pod Niebem Paryza

Szalona karnawałowa noc w najbardziej romantycznej i rozbawionej stolicy Europy!

Gwiazdy z Polski:
Jacek Wójcicki i Monika Węgiel
oraz Mirosława Sojka Topór, Olga Bojovic, Andrzej Stec, Marek Lichota, Teatr Tańca WICI, Paderewski Symphony Orchestra i Chór pod dyrekcją Wojciecha Niewrzoła.

Paryski karnawał ma swój niepowtarzalny charakter: światowa moda i wyrafinowany styl zawsze wyróżniały ulice miasta, które na te dni stają się miejscem tanca i zabawy, występów połykaczy ognia i żonglerów, a pochody rozbawionych turystów i parady barwnych przebierańców przepływają przez lśniace złotem Pola Elizejskie.

Karnawał w Paryżu ma smak czerwonego wina i zapach wykwintnych perfum, kusi wieżą Eiffla błyskającą tysiącem świateł, tajemniczą atmosferą Montmartre, bawi burleskowym żartem. Nie mniej roztańczony niż Wiedeń, bawi się rytmem walców, barcaroli, polki i zuchwałego Can-Cana!
Karnawał w Paryżu rozbrzmiewa najpiękniejszymi melodiami wyśpiewanymi dla świata przez Edith Piaff, Dalidę, Charlesa Aznavoura, Jacquesa Brella i innych.

A poza tym… zakochani mówią, że nie ma dla nich bardziej łaskawego nieba niż niebo Paryża !!!
W programie: arie i duety opery i operetki francuskiej, muzyka Straussów, Offenbacha, Bizeta, Chopina, Gounoda, Ravela oraz przeboje filmu i najpiękniejsze piosenki francuskie.

Jacek Wójcicki – aktor teatralny, telewizyjny, filmowy, wokalista i artysta kabaretowy. Ukończył Wydział Aktorski PWST w Krakowie, laureat wielu konkursówi i festiwali. Od lat zajmuje na polskiej scenie pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

Monika Węgiel – polska aktorka teatralna i dubbingowa oraz piosenkarka.
Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej (2007), Aktorka Teatru Współczesnego w Warszawie.Laureatka m.in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Jej płyta „Carte blanche”, na której znalazły się przeboje Édith Piaf, zniknęła z rynku – rozchwytana przez miłośników piosenki francuskiej. Trzeba być szczęśliwcem, aby dostać bilety na recitale piosenkarki.

Karnawał Pod Niebem Paryża – Ponad 100 wykonawcόw!

Pod Niebem Paryża  Program:

Arie i duety opery i operetki francuskiej, muzyka Straussów, Offenbacha, Bizeta, Gounoda, Ravela oraz muzyka filmowa i najpiękniejsze piosenki francuskie.

Efektowna scenografia i kostiumy!  Prowadzenie: Barbara Bilszta

Gwiazdy wieczoru: 

    • prosto z Polski – Jacek Wójciki i Monika Węgiel oraz
    • Mirosława Sojka-Topór (sopran), Olga Bojowic (mezzosopran) i Andrzej Stec (tenor)
    • balet
    • Chór i Paderewski Symphony Orchestra pod dyrekcją Wojciecha Niewrzoła

Jacek Wójcicki – aktor teatralny, telewizyjny, filmowy, wokalista i artysta kabaretowy. Ukończył Wydział Aktorskim PWST w Krakowie, lauret wielu konkursówi festiwali. Od lat zajmuje na polskiej scenie pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

Monika Węgiel – polska aktorka teatralna i dubbingowa oraz piosenkarka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej (2007), Aktorka Teatru Współczesnego w Warszawie. Laureatka m.in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Jej płyta „Carte blanche”, na której znalazły się przeboje Édith Piaf, zniknęła z rynku – rozchwytana przez miłośników piosenki francuskiej. Trzeba być szczęśliwcem, aby dostać bilety na recitale piosenkarki.

 


Pod Niebem Paryża Producer:

Paderewski Symphony Orchestra –  Website  – Facebook

Contact Info:  773 467-9000 or  [email protected]

 

This event is a Theater Rental.
    • Please contact the event’s producer/promoter with additional question.COPERNICUS CENTER BOX OFFICE HOURS:

2 hours before each event + Saturdays → 3 – 5 pm + Sundays → 1 – 3 pm
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA

 

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.