Marcin Daniec Jubileusz

Marcin Daniec “Co mnie tam trzyma” Jubileusz 35-lecia

Data kabaretu została przeniesiona na sobotę, 10/01/2016

10/01/2016  ~~  7:30 PM – 9:40 PM  ~  Doors:  6:30 PM  ~~  All ages show

BILETY, 10-01-2016, Marcin Daniec, Daniec, satyryk, kabaret, Marzenia Marcina Danca, Marta Bizoń , Jubileusz, Chicago, Polskie, Polskie Wydarzenia, Copernicus Center

← Kup Bilety Tutaj, $40, $42, $45 ~ ~ ~ lub DOMA 

10-01-2016, Marcin Daniec, Daniec, satyryk, kabaret, Marzenia Marcina Danca, Marta Bizoń , Jubileusz, Chicago, Polskie, Polskie Wydarzenia, Copernicus Center

 

 

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Daniec jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”, które gromadzą przed telewizorami rekordową widownię. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.

Wyrazem sympatii publiczności dla Marcina Dańca są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993 roku. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Drugą „Karolinkę” otrzymał w 2003 roku za debiut w roli… prowadzącego. Podczas jubileuszowego, 50-go Festiwalu Piosenki w Opolu otrzymał nagrodę „Ikona Festiwalu”. Artysta jest również laureatem nagrody tygodnika „Wprost”, który uznaje Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Otrzymał również „Srebrną Szpilkę” od dziennika „Rzeczpospolita” oraz „Prometeusza” jako osobowość estradowa. Marcin Daniec posiada także 4 Telekamery (w tym Złota Telekamera) oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Marcin Daniec w 2003 roku, głosami czytelników „Tele-tygodnia” został uznany „Satyrykiem Wszechczasów.”

Nic dziwnego zatem, że Marcin Daniec przez cały rok odwiedza sale koncertowe i domy kultury w kraju i za granicą. Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach. W 2016 roku najpopularniejszy polski satyryk MARCIN DANIEC zaprasza na Jubileusz – 35 lecia!
Pelen humoru, radości , wzruszeń i pięknych piosenek program kabaretowy: “CO MNIE TAM TRZYMA?”

ARTYSTÓW
Marcin Daniec – Gość specjalny: Marta Bizoń 

 

Links:   WEBSITE  ~~  FACEBOOK

 

→  JOIN the Copernicus Center Event on Facebook for updates  ←

SHARE THIS PAGE with friends: 🙂
Marcin Daniec “Co mnie tam trzyma” Jubileusz 35-lecia
10/01/2016 ~~ 7:30 PM – 9:40 PM
Copernicus Center, Chicago
Bilety:  http://bit.ly/Daniec-Chicago
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.