Klimakterium 2

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

► 02/10/2018  ~  7 pm – 9:30 pm Add to Calendar

~  Doors Open:  6 pm  ~  Ages:  12+ 

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał, Klimakterium 2, Polskie wydarzenia w Chicago, Polskie Wydarzenia, imprezy w Chicago, polskie imprezy, Bilety, Wydarzenia, Copernicus Center, Copernicus Tickets, 2/10/2018

▲ Buy Now

 

$68, $63, $58, $53  ← Kup Bilety Tutaj lub DOMA, Polamer, Księgarnie D&Z i Quo Vadis

Chicago Events, Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał, Klimakterium 2, Polskie wydarzenia w Chicago, Polskie Wydarzenia, imprezy w Chicago, polskie imprezy, Bilety, Wydarzenia, Copernicus Center, Copernicus Tickets, 2/10/2018

 

“JOIN” the Klimakterium 2  Facebook Event HERE

 

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał, Klimakterium 2, Polskie wydarzenia w Chicago, Polskie Wydarzenia, imprezy w Chicago, polskie imprezy, Bilety, Wydarzenia, Copernicus Center, Copernicus Tickets, 2/10/2018Wydawało nam się, że o klimakterium powiedziano już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! “Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek najbardziej popularnego spektaklu w Polsce.

Inspiracją do powstania spektaklu był broadwayowski musical “Menopause The Musical”. Obejrzały go miliony widzów w kilkunastu krajach. Na szczęście – dzięki Elżbiecie Jodłowskiej – ten popularny temat trafił też do Polski.
Spektakularny sukces pierwszej części – “Klimakterium… i już” został nazwany teatralnym i socjologicznym fenomenem. Od dnia premiery zagrano 1,845 przedstawień, a liczba ta rośnie z dnia na dzień, bo “Klimakterium” grane jest niemal każdego dnia, w różnych miastach Polski! 3 obsady przemierzają codziennie tysiące kilometrów w kraju, spektakl wystawiono też, i to niejednokrotnie, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, na Ukrainie, Szwecji i Niemczech. Popularność zarówno pierwszej, jak i drugiej części nie maleje – “Klimakterium” to już spektakl kultowy, który się nie nudzi, który się cytuje i na który się chodzi, tak jak wielokrotnie oglada się filmy “Miś” i “Rejs”.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo „Menopauzy Szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają. 

Klimakterium → Website ~ Facebook

Artyści

Elżbieta Jodłowska ~  Grażyna Zielińska  ~  Małgorzata Gadecka  ~  Ewa Cichocka 

See more on Klimaterium 2 Youtube Channel – CLICK HERE


Event Producer & link:

Kulturka → www.kulturka.us

Contact Info:  [email protected]  Phone:  773-415-4910


 
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.