Janusz Laskowski

Janusz Laskowski Koncert

5/07/2017 →  5 – 8 pm ←  Doors: 4 pm  ~  All Ages Concert

Copernicus Center Tickets, Janusz Laskowski, wielki comeback, koncert wiosny , Kolorowe Jarmarki, Beata z Albatrosa, 7 Maja, 2017, Polskie wydarzenia w Chicago, Polskie Wydarzenia, koncerty, imprezy w Chicago, Bilety laskowski, Bilety chicago, Copernicus Center, Chicago

 

← Kup Bilety Tutaj, $60, $50, $45 ….. lub DOMA

 

Janusz Laskowski, wielki comeback, koncert wiosny , Kolorowe Jarmarki, Beata z Albatrosa, 7 Maja, 2017, Polskie wydarzenia w Chicago, Polskie Wydarzenia, koncerty, imprezy w Chicago, Bilety laskowski, Bilety chicago, Copernicus Center, ChicagoWielki comeback ! Po 30- u latach w Chicago ponownie Janusz Laskowski wraz ze swoim zespołem. W niedzielę 7-go maja 2017 roku czeka nas nielada wydarzenie, wspaniały koncert w Copernicus Center. Koncert zatytuowany jest “Kolorowe jarmarki- Być razem blisko“.

Janusz LASKOWSKI karierę piosenkarską rozpoczął w latach 60-tych. Znany jest jako wykonawca, kompozytor i aranżer. Jego piosenki są znane miłośnikom muzyki od dawna. Na Jego koncerty przychodzą przedstawiciele kilku pokoleń, wszyscy bawią się razem z Artystą śpiewając takie przeboje jak: “Beata z Albatrosa” … “Żółty jesieny liść” … czy słynny przebój “Kolorowe jarmarki”, za które na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 1977r. otrzymał nagrodę Dziennikarzy oraz nagrodę Publiczności.

Ciągle rozwijając swój talent – stworzył dalsze przeboje: “Na opolskim rynku” … “Wszystko chłopcy jest O’K'” … “Śnił mi się rodzinny dom” … “Świat nie wierzy łzom”, które przez wiele miesięcy gościły na telewizyjnych listach przebojów i w ludzkich sercach. Za swoje osiągnięcia artystyczne otrzymał Złotą i Plantynową płytę.

Janusz Laskowski wraz ze swoim zespołem wielokrotnie koncertował dla Polonii – zarówno w krajach europejskich jak i w Stanach Zjednoczonych – Kanadzie, a także w Australii. Wszędzie spotykał się z entuzjastycznymi przyjęciem. Jest mistrzem w nawiązywaniu bezpośredniego serdecznego kontaktu z publicznością w wielkich salach koncertowych, a także podczas występów kameralnych.

Słuchając piosenek Janusza Laskowskiego w niejednym oku zakręci się łezka na wspomnienie chwil spędzonych razem, które będą przypominały radosne czasy młodzieńcze.

ARTYSCI: 

  • Janusz Laskowski – vocal, gitara i prowadzenie  ~  Facebook    ~    YouTube  
  • Romuald Ożlański – keybord  
  • Zbigniew Pieńkos – gitara elektryczna                                                       

 

 

PolskieRadio, 104.7 FM

PATRONAT MEDIALNY  → PolskieRadio

 

 

PRODUCENT:  Topo Productions  

~       Kontakt:   [email protected]


 

“JOIN” (RSVP) the Janusz Laskowski Koncert FACEBOOK Event HERE

 

Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.