Gry Miłosne

Gry Miłosne

• CANCELLED • 🙁  Coronavirus concerns have caused this event to be cancelled. 


• DATE:  Sobota, 03.14.2020  • TIME:  7 pm

• DOORS:  6 pm

 Copernicus Center,  Gry Miłosne Tickets

▲ OFF SALE

 

◄ Tickets $45

↓ ↓ ↓

 Gry Miłosne Facebook Event

Join Event

 Gry Miłosne w ChicagoPolish American Actors Theater przedstawia GRY MIŁOSNE, sztukę autorstwa i w re żyserii Mariusza Krzysztofa Kotowskiego zainspirowaną “Skizem” Gabrieli Zapolskiej, w oryginalnym tytule sztuki to karta atutowa z popularnej gry karcianej. Gry, która może rozegrać się również w życiu. Prace nad adaptacją sztuki Kotowski prowadził w 2017 r. podczas pobytu w Józefowie, gdzie miał do czynienia z szeregiem zabawnych osób i sytuacji.

Wakacyjne spotkanie dwóch małżeństw może prowadzić do wielu niespodzianek. Tematem sztuki jest swoisty taniec dwóch par małżeńskich, w którym prowadzenie przejmują żądne awansu społecznego panie. W realizacji ich misternie uknutych planów przeszkodzą im jednak przyzwyczajenia, nawyki i wygoda obu stron tych dwóch związków.

Akcja sztuki rozgrywa się w Józefowie pod Warszawą, w nowobogackim domu Huberta i Patrycji, który odwiedzają wujek Huberta – Fabian i jego żona Izabela. Izabela z niepokojem obserwuje, jak niefrasobliwy flirt Fabiana z Patrycją przeradza się w poważny romans.

Aktorzy Polish American Actors Theater zapewnią Państwu wieczór wypełniony ciętym, błyskotliwym i zabawnym dialogiem oraz wspaniałą grą aktorską. GRY MIŁOSNE skłonią Państwa nie tylko do uśmiechu, ale i do głębszej refleksji nad ludzką naturą i zawiłością relacji towarzyskich, a spektakl dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Drodzy Państwo,
Po ogromnym sukcesie Ich czworo w Chicago, Polish American Actors Theater zaprasza na drugą produkcję teatralną – GRY MIŁOSNE – sztukę Mariusza Krzysztofa Kotowskiego. Sztuka opowiada o karcie atutowej z popularnej gry karcianej. Gry, która może rozegrać się również w życiu. Sztuka jest zainspirowana twórczością Gabrieli Zapolskiej.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu spektakl, który przygotowaliśmy z naszym utalentowanym i pełnym zapału zespołem artystycznym. Praca na rzecz jakże bliskiej nam polskiej publiczności w Chicago jest dla Polish American Actors Theater niebywałym wyróżnieniem.

Ogromnie się cieszę na kolejne spotkanie z Państwem i serdecznie zapraszam na sztukę GRY MIŁOSNE.PRODUCED BY:

Polish American Actors Theater  –  Facebook  –  Website

Contact Info:  773.240.6206

 

This event is a Theater Rental.
    • Please contact the event’s producer/promoter with additional question.▼ Copernicus Center ▼
BOX OFFICE HOURS: Monday thru Friday 9am-1pm + Saturday 3pm-5pm + Sunday 1pm-3pm
+ 2 Hours before each ticketed event • → during Box Office hours → (773) 205-0044
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA

 

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.