Copernicus Center HappeningsContentment under the STARS

ENEJ 2020

ENEJ

Z przykrością zawiadamiamy, że w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, koncert zespołu ENEJ zostaje odwołany.
Zwrot kosztów pojawi się na Państwa koncie w ciągu 3-5 dni roboczych. Organizatorzy koncertu przepraszają za zaistniałą sytuację, ale decyzja oparta jest na rozwoju wypadków na swiecie, gdzie odwoływane są imprezy masowe.


 

DATE:  03/28/2020   –    TIME:  8 pm

DOORS OPEN:  7 pm   –    All ages welcome

 Copernicus Center, Copernicus Tickets, ENEJ

▲ Off Sale

 

Tickets:  $45

↓ ↓ ↓

Facebook Event

Join Event

UWAGA! Już 28 marca w sali Copernicus Center z największymi przebojami wystąpi zespół ENEJ!

zespół ENEJNa popularność zespołu z pewnością wpływ mają bijące wszelkie rekordy single, takie jak “Radio Hello”, “Skrzydlate Ręce’, “Tak smakuje Życie”, “Lili”, “Symetryczno Liryczna”, “Zbudujemy Dom”, “Nie chcę spać”, “Kamień z napisem LOVE”, “Może będzie lepiej” i najnowszy – “Zagubiony”.

ENEJ to polski zespół muzyczny, reprezentujący szeroko rozumianą muzykę folkową z dodatkiem wielu innych gatunków, założony w roku 2002 w Olsztynie. Nazwa grupy wywodzi się od imienia głównego bohatera “Eneidy” Iwana Kotlarewskiego (będącej pierwszym dziełem napisanym w literackim języku ukraińskim) – Eneja, czyli wesołego kozaka podróżującego po świecie. Swój wielokulturowy i eklektyczny charakter zespół zawdzięcza niezwykle zróżnicowanej grupie muzyków, którzy go tworzą, pochodzą oni bowiem z przeróżnych środowisk muzycznych, od jazzu, czy klasyki po muzykę stricte etniczną. Sfera muzyczna nie jest jednak jedyną, w której wyczuć można silne zróżnicowanie, jest nią również pochodzenie członków kolektywu, Piotr i Paweł Sołoducha mają ukraińskie korzenie, Mirosław Ortyński urodził się we Lwowie, a pozostali reprezentują pierwiastek polski. Całość spojona jest miłością do muzyki i wiarą w jej silnie jednoczący, ponadpodziałowy charakter, co sami muzycy często podkreślają przy każdej możliwej okazji.

Niezwykły styl, różnorodność, energia i niepowtarzalność przedostają się również poza granice Polski, zespół koncertował w USA, Wielkiej Brytanii, na Litwie, Ukrainie, we Włoszech, w Belgii, Czechach, Niemczech, czy Irlandii, wszędzie spotykając się z żywiołowym przyjęciem publiczności.

Obecnie grupa ENEJ skupia się na działalności koncertowej, nieustannie przemierzając świat i niosąc pełne radości, nawiązujące do jednoczenia przesłanie, które mimo upływających lat nie traci nic ze swojej pierwotnej siły.

Web Links: → enej.pl  –  Facebook   –   Instagram #enejoficjalny

Have a question?  Please email [email protected]
▼ Copernicus Center ▼
BOX OFFICE HOURS: Monday thru Friday 9am-1pm + Saturday 3pm-5pm + Sunday 1pm-3pm
+ 2 Hours before each ticketed event • → during Box Office hours → (773) 205-0044
Public Service Announcement  PAA, Polish American Association, Career help by the PAA
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.