CUD MEDYCZNY

CUD MEDYCZNY W WILKOWYJACH – znakomita komedia Warszawskiego Teatru Gudejko! SOLEJUK, HADZIUK, WEZÓŁ, WEZÓŁOWA 

CUD MEDYCZNY W WILKOWYJACH

NIEDZIELA, 28 WRZESNIA  2014   4:00 PM

Copernicus Center Tickets
BILETY $45 – $55

CUD MEDYCZNY W WILKOWYJACHMiłośnicy serialu Ranczo już od ośmiu lat pilnie obserwują i dopingują w działaniach swoich ulubionych bohaterów gminy Wilkowyje. Tym razem twórcy serialu – scenarzysta Robert Brutter i reżyser Wojciech Adamczyk postanowili przenieść jedną z nieznanych jeszcze widzom opowieści na teatralne deski!
Zabawna i lekka komedia pełna refleksji nad odwiecznym problemem, czyli sytuacją w polskiej służbie zdrowia. A że jej stan jest dobrze znany, polecamy alternatywną medycynę – śmiech. Pośmiejemy się wspólnie z niechęci niektórych osobników gatunku ludzkiego do uczciwej pracy. Usłyszymy tutaj również, niemalże naukowe (chociaż nie pozbawione dowcipu), refleksje na temat efektów długotrwałego spożywania alkoholu czy też kilka wskazówek na temat tego, jak dożyć sędziwego wieku w zdrowiu i szczęściu. Spektakl zaspokoi na pewno nie tylko potrzeby wiernych fanów serialu, ale również każdego teatromana, który lubi się pośmiać z mentalności naszego narodu. „Cud medyczny w Wilkowyjach” to recepta na świetną zabawę. Ostrzegamy jednak przed niewielkimi skutkami ubocznymi – ból brzucha niemal gwarantowany.

Teatr Komedia 

Ranczo Website

Ranczo Facebook

Please Support our Advertisers – click a box
Award winning book | Postcards from Poland | PoestryCopernicus Insurance | Chicago | Travel insurance | health insurance

CUD MEDYCZNY W WILKOWYJACH
Miłośnicy serialu Ranczo już od ośmiu lat pilnie obserwują i dopingują w działaniach swoich ulubionych bohaterów gminy Wilkowyje.
NIEDZIELA, 28 WRZESNIA 2014 4:00 PM

Bilety: $45-$55
Copernicus Center, 5216 W Lawrence Ave, Chicago ~ https://copernicuscenter.org/cud-medyczny/

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Comments are closed.